Chcete nás podpořit?

Proč nás podpořit

V podstatě je třeba si uvědomit, že každý, kdo se rozhodne pomoci, nepodporuje nás, ale skrze nás pomáhá svým spoluobčanům. U nás jsou veškeré služby bezplatné a naše výdaje zanedbatelné. Uvědomujeme si, že lidé mají touhu pomáhat, ale kolikrát nevědí jak. A proto jsme tady. Zjišťujeme potřeby občanů v tíživé situaci a za pomoci vás všech, napomáháme k řešení, zejména sociálních problémů.

Velmi si vážíme všech dárců, pracovníků a přátel Zábradlí. Snažíme se svou práci dělat srdcem a s vírou v Ježíše Krista .

Dary přijímáme vděčně a snažíme se s jejich přispěním rozvíjet svou činnost.

Za každý dar, finanční či materiální pomoc, radu a modlitbu moc děkujeme!

Jak nás podpořit

Rádi bychom od všech potenciálních přátel Zábradlí viděli především touhu pomoci lidem, kteří se ne vždy vlastní vinou, dostali do tíživé životní situace.

Podpořit naši činnost můžete jak věcným, tak finančním darem. Obě formy Vámi poskytnuté pomoci se řídí naším etickým kodexem.

Věcná pomoc – chci darovat

Pro pomoc naším spoluobčanům přijímáme věcné dary. Zatím nevlastníme žádné prostory pro darované věci a nerealizujeme projekty na přerozdělování věcných darů. Z tohoto důvodu budeme vděční a oceníme před poskytnutím materiálního daru konzultaci. Pokud nabízené věci budeme potřebovat, individuálně se domluvíme na formě předání. Jsme rádi za ty věci, které aktuálně potřebujeme, a které využijeme. V případě, že máte chuť a zájem se jakkoli na pomoci materiálně podílet, neváhejte nás kontaktovat.

Finanční pomoc

Chcete-li podpořit naši činnost finančně, budeme za Vaši pomoc velmi vděční. Vaše finanční dary můžete posílat na transparentní účet 2400386976/2010 u Fio banky a.s. nebo pomocí přiloženého QR kódu.

Máte-li specifické darovací přání nebo jakýkoli dotaz neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@zabradlikladno.cz, popř. na telefon 720 453 672

Na všechny poskytnuté dary Vám rádi v případě Vašeho zájmu připravíme potvrzení o daru či darovací smlouvu. V tomto případě, jelikož banky nenabízejí adresy, prosíme o sdělení identifikačních údajů, na jejichž základě Vám požadované potvrzení bude vystaveno.

Jako důležitou formu spolupráce, bychom uvítali pomoc při hledání zaměstnání a nabídky práce pro naše klienty.

Dobrovolnická pomoc

Blíže viz stránka s Dobrovolně člověku člověkem.  Jestliže se k nám chcete připojit jako dobrovolník, kontaktujte nás na e-mail info@zabradlikladno.cz, popř. na telefon 720 453 672